נכסים בהרצליה

דירות למכירה בהרצליה

967s

דירות יוקרה בהרצליה

דירות להשכרה בהרצליה

1036s

דירות יוקרה בהרצליה

מגרשים למכירה בהרצליה

מגרש

מגרשי נדלן בהרצליה

וילות למכירה בהרצליה

1772s

וילות יוקרה בהרצליה

וילות להשכרה בהרצליה

4700s

וילות בהרצליה

פנטאוז למכירה בהרצליה

7526s

פנטאוז יוקרה בהרצליה


הרצליה


הרצליה היא עיר חוף בשרון הדרומי, בין נתניה לתל אביב, על מישור החוף, כ-50 מ' מעל פני הים. נוסדה כמושבה ב-13 בדצמבר 1924 ונקראת על שם בנימין זאב הרצל, חוזה מדינת ישראל. הרצליה משתרעת מחוף הים מזרחה, ומכילה פני שטח מגוונים. כבר בשלב תכנונה המוקדם הוקצו בה אזורים מיוחדים לקיט, לחקלאות ולאזור עירוני. הרצליה שהוכרזה כעיר בשנת 1960 שייכת היום למחוז תל אביב. חברה בארגון פורום ה-15.

האזור המערבי של העיר הרצליה קרוי הרצליה פיתוח. האזור גובל בים התיכון ממערב, בכביש החוף ממזרח, בשכונת נוף ים מצפון, ובשטחים ריקים בדרום. בעבר רוב שטחי הרצליה פיתוח היו מכוסים בדיונות חול, בין הדיונות היו מפוזרים בוסתנים של תאנים וענבי דבוקי.

בהרצליה פיתוח נמצאות שכונת ריבלין, שיכון אכדיה (שיכון חיילים ועולים) ושיכון הפרוגרסיבים. כמו כן, נמצא באזור בית הכנסת המרכזי הספרדי של האזור וחטיבת הביניים "סמדר". רחובות ראשיים של האזור: הנשיא, וינגייט, רמת-ים ומדינת היהודים.

האזור נחשב לאחד מאזורי המגורים היוקרתיים בישראל, ומרבית בתי המגורים שבו הם וילות. רחוב גלי-תכלת, שצדו המערבי נמצא על המצוק הצמוד לחוף הים ומשקיף על הים, מאכלס את הבתים היקרים ביותר בארץ, ובו ממוקם גם ביתו של שגריר ארצות הברית. שגרירים נוספים מתגוררים בהרצליה פיתוח. דיירים נודעים בשכונה היו נשיא המדינה חיים הרצוג ושר החוץ אבא אבן (אחד הרחובות הראשיים באזור, המוביל ממזרח למערב, נקרא על שמו לאחר מותו).